POLECAMY: Między nami sąsiadami

Materiały informacyjno-edukacyjne zgromadzone w portalu informacyjnym pt. Między nami sąsiadamiw latach 2013-2015. 

Europejski Funduszuna rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa 

POLECAMY: Imigranci/ sąsiedzi / my

MATERIAŁY EDUKACYJNE POŚWIECONE CUDZOZIEMCOM

Internetowa Telewizja Edukacyjna, realizowana w ramach projektu pt. "Moda na wielokulturowość".

Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa.  

 

Strona główna

Szkoła aktywnej integracji- zaproszenie na bezpłatne kursy dla nauczycieli

archiwum ogłoszeń » Szkoła aktywnej integracji- zaproszenie na bezpłatne kursy dla nauczycieli

 

 W ramach realizacji projektu pt. "Szkoła aktywnej integracji" mamy przyjemność zaprosić zainteresowanych nauczycieli i nauczycieli, którzy w swojej pracy dydaktycznej spotykają się z uczniami i uczenicami z doświadczeniem migracji, na bezpłatny 48 godzinny kurs dydaktyczny pt. "Jak pracować z cudzoziemcami". Projekt dofinansowano ze środków budżetu państwa przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021 - 2030.

  Kurs dydaktyczny z zakresu doskonalenia zawodowego, przeznaczone jest dla nauczycieli, wolontariuszy, pedagogów, psychologów, reedukatorów oraz osób pracujących dydaktycznie z cudzoziemcami. Celem kursu jest kompleksowe przygotowanie uczestników do pracy z uczniami z doświadczeniem migracji. Przy wyborze preferowane będą osoby pracujące na terenie Białegostoku i okolic. Kurs zostanie zrealizowane w formule online.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

moduł 1: 12-13 i 19.03.2022r (24h)

moduł 2: 20,26-27.03.2022 (24h)

Zgłoszenia przyjmowane są wyłacznie na wypełnionym formularzu (patrz poniżej). Zgłoszenia prosimy wysłac do dnia 21.02.2022r na adres: fo.perspektywa@gmail.com. Liczba miejsc ograniczona. W razie pytań prosimy o kontakt e-mail. 

 

SZCZEGŁÓWE INFORMACJE:

 

 

Projekt pt. Szkoła aktywnej integracji, dofinansowano ze środków budżetu państwa przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021 - 2030,  (nr umowy 379/III/2021) 

dofinansowanie: 149 660zł

Całkowita wartość: 149 660zł